Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ManpowerGroup s.r.o.

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10359120724 | aktuálnost: 6. 12. 2016

Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV. Plynulá slovinština a angličtina.

Mezinárodní společnost hledá posily do svého týmu zpracování přijatých faktur.
Nepožadujeme zkušenosti s účetnictvím.
Možnost práce z domu - HOME OFFICE až 2x do týdne!!!

POPIS POZICE
· zpracovávání a kontrola přijatých faktur v systému SAP
· přiřazování faktur k vytvořeným objednávkám
· přípravné práce pro platební běh včetně jeho spouštění
· každodenní telefonická/e-mailová komunikace s interními/externími zákazníky
· příprava podkladů pro auditory
· reporting

PROFIL KANDIDÁTA
· min. SŠ, ekonomického směru výhodou
· znalost slovinštiny na pokročilé úrovni
· zájem o práci v administrativě a účetnictví (nepožadujeme zkušenosti s účetnictvím)
· znalost systému SAP výhodou
· prozákaznický přístup, komunikativnost
· proaktivitu, spolehlivost a pečlivost
· časovou flexibilita a týmového ducha

NABÍZÍME
· zázemí mezinárodní společnosti
· možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě
· školení, benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity, pružnou pracovní dobu, příspěvek na životní/penzijní připojištění a další
· možnost práce z domu - HOME OFFICE až 2x do týdne!!!

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

ManpowerGroup s.r.o., Eva Bordovská, Consultant Permanent Placement, eva.bordovska@manpower.cz, +420 607 060 633