Typ nabídky

Minimální mzda

Realitní specialista pro Zábřeh na Moravě,Letovice,Polička,Přelouč,Chrudim,Pardubice,Mohelnice

referenční číslo: A66ADAB8 | aktuálnost: 07.02.2017

HOME 4 PEOPLE

Najít v dnešní době kvalitní zaměstnání je jistě mnohdy nesnadný úkol, ale teď máš možnost se zviditelnit. Do svého kolektivu hledáme sebevědomé a ctižádostivé kolegy. . Čeká na vás středně velký, příjemný kolektiv a odborné, velmi profesionální zázemí. Hledáme makléře se specializací a praxí v oblastech prodej a pronájem nemovitostí.

Náplň práce

aktivní vyhledávání nemovitostí k prodeji, či pronájmu
zprostředkování koupě, prodeje, pronájmu nemovitostí
vytváření prezentace nabízených nemovitostí
provádění prohlídek nemovitostí
vedení obchodních případů
komunikace s klienty

Požadujeme

Hledáme do dynamicky se rozvíjejícího týmu pracovité, komunikativní a ambiciózní kolegyně a kolegy
nesmí chybět příjemné vystupování
znalost práce na PC, ř.p. B
vlastní auto výhodou
dobré komunikativní schopnosti
samostatnost v rozhodování
schopnost odolávat stresu
chuť neustále se vzdělávat
ochota pracovat na ŽL nebo na VPP

Nabízíme

Databáze kontaktů na klienty v regionu realitního makléře
Zajímavou práci v silné a neustále se rozvíjející se společnosti
Vysoce kvalitní školící systém makléřů zdarma
Žádné poplatky za školení a podporu činnosti makléře
Možnost rekvalifikace
Realitní akademii
Nadprůměrnou odměnu
Možnost kariérního postupu - vedení obchodního týmu
Firemní automobil, notebook, mobilní připojení k internetu
Plnou marketingovou a právní podporu
Příjemní kolegové a podporující pracovní kolektiv
Flexibilní pracovní doba
Motivační programy

Mzda: 40 000 - 80 000 Kč

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Reality

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Rodiče s dětmi, Absolventy