Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

PSP Machinery s.r.o.

Svářeči

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9156570790 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Nástup možný IHNED. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Náplň práce:
sváření silných ocelových plechů (až 200 mm)

Zaměstnavatel požaduje:
vyučení ve strojním oboru; orientaci ve výkresové dokumentaci ; praxi ve sváření; platný svářečský průkaz; zkoušky dle EN 287-1 pro technologii 135 (MAG) nebo přesněji EN 287-1 135 P BW 1.1 S t min.12,5 PF ss nb; výhodou je vazačský průkaz; zodpovědnost, samostatnost;
ochotu k práci na směny - dvou nebo třísměnný provoz

Zaměstnavatel nabízí:
odpovídající finanční ohodnocení; flexibilní zaměstnanecké výhody;(stravenky/životní pojištění/penzijní připojištění/relax); ; stravování v areálu; sociální program; 5 týdnů dovolené

Zájemci se mohou hlásit:
zasláním životopisu(CV) v českém jazyce na email: personalni@pspeng.cz.

Místo výkonu práce: PSP Machinery s.r.o., Kojetínská 3186, 75002 Přerov

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 18 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

PSP Machinery s.r.o., Mgr. Martina Davidová, personalni@pspeng.cz