Typ nabídky

Minimální mzda

Pomocné stavební dělníky v trvalém pracovním poměru

referenční číslo: A625E2C6 | aktuálnost: 15.09.2016

JobTicket Personalrecruiting GmbH

Německá firma z oboru likvidace odpadu hledá pro využití na různých místech v Německu k nejbližšímu možnému termínu

Náplň práce

Očekáváme - pracovníky schopné fyzického zatížení pro stavební činnost - komunikační znalosti německého jazyka (úroveň B1) - řidičské oprávnění třídy CE Nabízíme - trvalou pracovní smlouvu - německé sociální dávky - 24 dní placené dovolené za rok - vánoční příplatek atd. - nástupní plat 3 000 € brutto - na požádání podnikový byt Další informace obdržíte při osobním kontaktu (výhradně v německém jazyce) po telefonu: +49 171 651 4571

Místo pracoviště: Německo

Region: Německo

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Strojírenství, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní