Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Media Call, s.r.o.

Prodejci po telefonu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11207200745 | aktuálnost: 4. 8. 2016

První kontakt:
e-mailem: personalni@mediacall.cz

telefonicky Denně 8:00 - 16:30 hod

Máš zkušenosti? Přijď se k nám podívat a my ti ukážeme, že jsme nejlepší!
Jsme stabilní brněnská firma s 350 zaměstnanci a pobočkovou sítí (pobočky v Praze, Rumburku a ve Vrútkách).
Jako callcentrum s tradicí si stojíme za profesionálním přístupem, jak k zaměstnanci, tak k zákazníkovi - férové a přátelské jednání! Zaměstnance spravedlivě odměňujeme za jejich dobře odvedenou práci a vážíme si jich, proto máme i řadu bonusů, které můžeme našim zaměstnancům nabídnout.
Rozšiřujeme tým zákaznické pasivní linky O2 a hledáme zkušené a profesionální kolegy, kteří mají zájem o dlouhodobou spolupráci.
Spolupracujeme s prestižními partnery z oblastí telekomunikací, bankovnictví a pojišťovnictví.
Koho hledáme?
týmového hráče, který se nebojí komunikovat po telefonu a má chuť naučit se něco nového
ty, kteří ovládají práci s počítačem, studenty, absolventy nebo jen ty, co hledají novou a zajímavou práci s dokončeným středoškolským vzděláním zájemce o dlouhodobou spolupráci
zodpovědné a flexibilní operátory Čechy i Slováky
Co nabízíme?
perspektivní zaměstnání s reálnou možností kariérního a finančního růstu - VIP team, TOP OP, Supervizor, vedoucí projektu (pozice obsazujeme primárně z interních zdrojů)
proplacené školení bez závazku - poskytneme vám komfortní úvodní 14 denní školení, které vám plně uhradíme fixní mzda 15 120 Kč po dobu školení a následného zácviku, získáte v prvních 6 měsících mimořádný bonus 2 500 Kč za měsíc (celkem 15 000 Kč)
propracovaný systém tréninků a školení - poskytujeme pravidelné individuální rozvojové aktivity, abyste se na lince cítili dobře a sebejistě hlavní pracovní poměr ihned po nástupu (plný i zkrácený úvazek dle vaší volby) práci a zkušenosti v oblasti zákaznického servisu - získáte cenné zkušenosti, které uplatníte dále na pracovním trhu
jistou fixní mzdu (vyšší nástup za praxi v callcentru) bonus za přivedení známého "friends" - nastupte společně se svými kolegy, známými a přáteli a získejte bonus až 4.000,- stravenky ve výši 70,- 20 dní dovolené práce v příjemném kolektivu mladých lidí
Nabízíme:
firemní benefity - cafeteria (vstupenky do divadel, kin a muzei, výběr z masáží a různé další poukazy) stravenky motivační soutěže o hodnotné ceny - elektronika, dárkové poukazy (denní, týdenní i měsíční soutěže) občerstvení na pracovišti (káva/čaj, bagety, kantýna v prostorách callcentra) příspěvky na dopravu pro dojíždějící nad 50 km bonusové školení zdarma (kreativní myšlení, neverbální komunikace, zvládání konfliktů s prosazováním a další)


Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 16 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail