Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Slezské zemské muzeum

Specialisté kurátoři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11115610726 | aktuálnost: 16. 7. 2016

VŠ obor literární věda (literární historie), praxe v oboru výhodou, samostatnost, spolehlivost, komunikační a prezenční schopnosti, organizační schopnosti, důslednost, osobní zodpovědnost, znalost práce na PC, výborná znalost ČJ, schopnost týmové práce, kreativita a aktivní přístup k práci, flexibilita, bezúhonnost.
Mzda: 14 530 - 21 870 Kč, po zapracování možnost odměny dle dosažených pracovních výsledků, 1-směnný provoz, prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, pracoviště Opava, Památník Petra Bezruče, nástup dle dohody.
KO: Klézlová Martina Mgr., tel.: 778 528 219.
Povinné přílohy přihlášky: profesní životopis, motivační dopis, bezúhonnost doložená výpisem z Rejstříku trestů, kopie o nejvyšším dosaženém vzdělání, písemný souhlas se zpracováním, uchováním a poskytnutím osobních údajů třetím osobám pro účely výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. Přihlášku zašlete poštou v zalepené obálce s uvedením zpětné adresy, s označením "Výběrové řízení - Literární historik" nebo doručte osobně nejpozději do 27.7.2016 do 12.00 hod. na adresu organizace: Nádražní okruh 31, Opava.
Vybraní uchazeči budou vyzváni k osobnímu pohovoru před výběrovou komisí, termín pohovoru bude žadatelům ohlášen do týdne.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 14 530 - 21 870 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Tvůrčí práce, kultura, umění

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail