Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment Hradec Králové

Obchodní zástupce (autodíly) - Trutnov a okolí

(referenční číslo: 5-13-203364/JD)

Jste skvělý obchodník v oblasti autobilového průmyslu?

Umíte vyjednávat, dobře si organizovat čas a máte obchodního ducha?

Chcete mít fixní plat a k tomu neomezený provizní systém?

Pak neváhejte, pošlete životopis a staňte se členem obchodního týmu v rostoucí společnost se zastoupením po celé republice v oblasti náhradních dílů

Náplň práce:

  • prezentace a prodej sortimentu
  • poskytování odborných informací zákazníkům
  • komunikace se současnými zákazníky
  • navazování nových obchodních vztahů v oblasti automotive

Požadujeme:

  • zkušenost na obchodní pozici nutná
  • podmínkou zkušenosti v oblasti automobilového průmyslu (nejlépe v oblasti obchodu s náhradními díly)
  • dobrá komunikace a prezentace, odolnost vůči stresu
  • orientace na výsledek, cílevědomost, spolehlivost, samostatnost
  • dobrá časová flexibilita
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Nabízíme:

Benefity:

  • práci na HPP v rostoucí a prosperující společnosti pohybující se v automotive
  • fixní mzdu + neomezený provizní systém závislý na Vašem výkonu
  • vůz i pro osobní užití, telefon, notebook, tablet
  • školení potřebné k výkonu práce i další školení (např. obchodní dovednosti)
  • jazykové kurzy
  • soutěže o atraktivní výhry (zájezdy atd.)
  • stravné, zvýhodněné volání pro rodiny, příspěvky na sport, odměny při narození dítěte nebo při jubileu

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/obchod-marketing/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc
Region: Královéhradecký kraj
Obor: Obchod, prodej, nákup, Strojírenství
Typ nabídky: Zaměstnání