Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Technická podpora - junior

referenční číslo: 11431 | aktuálnost: 5. 12. 2016

Máš všeobecný přehled v IT, ale nemáš zatím moc praktických zkušeností? Nevadí
Pokud umíš dobře anglicky, jsi zodpovědný a komunikativní člověk s chutí učit se, máme pro Tebe juniorské místo v týmu poskytující technickou podporu uživatelům mezinárodní společnosti.

Náplň práce

  • Monitorování a správa infrastruktury
  • Technická podpora koncových uživatelů
  • Řešení problémů v rámci 2. stupně podpory
  • Práce s ticketovým systémem

Požadujeme:

  • Všeobecný přehled v oboru IT
  • Dobrá znalost anglického jazyka
  • Zkušenost s MS Office Excel
  • Zodpovědný přístup a zájem učit se

Nabízíme:

  • Zázemí v úspěšné mezinárodní firmě
  • Vzdělávací programy v ČR i zahraničí
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky, 5 týdnů dovolené
  • Místo výkonu práce - Jihomoravský kraj

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha