Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Mistr barevny

referenční číslo: 11227 | aktuálnost: 27. 10. 2016

Orientujete se v oblasti textilní výroby? Máte manažerské schopnosti a ke své práci přistupujete aktivně? Domluvíte se anglicky nebo italsky a chcete ve své práci jazyk využívat? Hledáte novou pracovní výzvu u partnera, který Vám má co nabídnout?

Potom rozhodně neváhejte a pošlete nám svůj životopis na pozici MISTR BAREVNY Mezinárodní úspěšná společnost s významným postavením na trhu hledá do svých řad pracovníka na pozici:

MISTR BAREVNY

Náplň práce

  • řízení provozu a zodpovědnost za plynulý chod směny
  • vedení týmu pracovníků a dohled nad plněním plánů
  • spolupráce s dalšími odděleními výroby ve společnosti
  • kontrola kvality a řešení problémů ve výrobě
  • administrativní úkony spojené s vedením provozu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, textilní nebo chemické obory VÝHODOU
  • zkušenosti z výroby tkanin min. 3 roky
  • praktickou znalost barvení a vzorkování tkanin
  • angličtina nebo italština na komunikativní úrovni
  • manažerské schopnosti a zodpovědný přístup

Nabízíme:

  • stabilní práci na HPP, 25 dní dovolené
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • další odborné vzdělání a rozvoj
  • výhodné mobilní tarify a půjčky
  • příspěvek na relokaci
  • místo výkonu práce: Karlovarský kraj

Region: Karlovarský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha