Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedení pediatrie v nemocnici

referenční číslo: 9847 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Jste zkušeným pediatrem s otevřeným přístupem k novým příležitostem? Jste považovaná/ý za spolehlivého a schopného lékaře, máte přirozenou autoritu i organizační talent?

Pak právě Vás bychom rádi zařadili do výběrového řízení Zašlete nám svůj životopis a ucházejte se o vedoucí pozici v přátelském kolektivu pediatrického oddělení nemocnice:

VEDENÍ PEDIATRIE v NEMOCNICI

Náplň práce

  • Vedení dětského oddělení v nemocnici
  • Zodpovědnost za fungování menšího týmu lékařů
  • Ambulantní i lůžková péče o děti od 6 měsíců do 19 let.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru
  • Praxe v oboru pediatrie
  • Atestace II. stupně nebo specializovaná způsobilost
  • Řídící schopnosti
  • Organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme:

  • Motivační platové ohodnocení
  • Finanční bonusy
  • Práci v moderním, pěkném prostředí
  • Přátelský kolektiv
  • Příspěvek na stravování
  • Příležitosti k dalšímu vzdělávání
  • Vhodné i pro relokaci – možnost zajištění ubytování
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Mzda: 80 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha