Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Tištěná inzerce (MF DNES)

Referent/ka oddělení tiskového

Převzato z deníku MF DNES - referenční číslo: A56C61A7 | aktuálnost: 20. 8. 2016

Referent/ka oddělení tiskového

Požadujeme:

vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou humanitního směru. Dobrá úroveň českého jazyka slovem i písmem. Praxe v oblasti komunikace s veřejností a veřejné správě výhodou. Výborná znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, Outlook). Komunikační schopnosti, kreativita a časová flexibilita, pečlivost, důslednost, spolehlivost a schopnost týmové i samostatné práce. Praxe v oblasti komunikace s veřejností a veřejné správě výhodou. Výborná znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, Outlook). Řídící, organizační a komunikační schopnosti, kreativita a časová flexibilita, pečlivost, důslednost, spolehlivost a schopnost týmové i samostatné práce.

Nabízíme:

Nástup možný ihned.

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail