Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Koordinátor týmu s MS dynamics

referenční číslo: 12422 | aktuálnost: 8. 9. 2016

Orientujete se v MC DYNAMICS? Dokážete usměrnit práci kolegů podle požadavků z různých oddělení? Chcete pracovat ve společnosti, která má dobré jméno a skvělou vizi do budoucnosti?

Máme pro Vás velmi zajímavou nabídku na pozici

KOORDINÁTOR TÝMU s MS DYNAMICS

Náplň práce

  • vytváření prostředí pro řízení vztahů k zákazníkům
  • zajištění komunikace mezi technickým oddělením, webovými architekty a vývojáři
  • vedení týmu CRM
  • vylepšování a kontrola postupů v MC Dynamics

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání ekonomického/ IT směru
  • výbornou znalost Microsoft Dynamics
  • schopnost plynulé komunikace v anglickém jazyce
  • základní znalost .NET
  • schopnost analytického myšlení
  • přirozený talent na vedení týmu

Nabízíme:

  • práci ve společnosti s dobrou atmosférou
  • nadstandardní mzdové ohodnocení
  • schopnost dalšího profesního růstu
  • kultruní zážitky v rámci pracovní doby
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • příspěvky na životní pojištění
  • místo výkonu práce: Ostrava

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha