Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Město Zábřeh

Strážníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11342210777 | aktuálnost: 1. 9. 2016

Podmínky pro přijetí dle Zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii: minimálně SŠ vzdělání s maturitou, morální a občanská bezúhonnost, spolehlivost, duševní způsobilost - bude ověřena psychologickým vyšetřením, tělesná způsobilost - bude ověřena fyzickými testy a zdravotní prohlídkou, občan ČR starší 21 let, uživatelská znalost práce na PC (MS Office - Excel, Word, Outlook, Internet), řidičský průkaz skupiny ,,B", aktivní řidič podmínkou, ochota k absolvování školení MVČR v rozsahu několika týdnů zakončeného odbornou zkouškou, průběžné vzdělávání a přezkušování, výborné komunikační a vyjednávací schopnosti, samostatnost a zodpovědnost při rozhodování, přirozená autorita, asertivita, spolehlivost, schopnost pracovat v týmu, odolnost vůči stresu, flexibilita, základní znalost příslušných právních norem potřebných k výkonu činnosti strážníka, všeobecný přehled o fungování územně samosprávného celku v oblasti samosprávy a veřejné správy.

Požadované dokumenty:
- Písemná přihláška s uvedením základních osobních údajů, jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu, telefonní spojení, email, datum a podpis. K přihlášce přiložte prohlášení o souhlasu se zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účel výběrového řízení na obsazení pozice strážníka MP Zábřeh.
- Strukturovaný životopis s aktuální civilní fotografií a s uvedením dosavadních zaměstnání, reference výhodou.
- Výpis z evidence Rejstříku trestů (ne starší 3 měsíce).
- Čestné prohlášení o spolehlivosti dle § 4 písm. b) zákona o obecní policii.
- Ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup 1.1.2017, s tříměsíční zkušební lhůtou, v 7. platové třídě dle Nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění a nařízení vlády č. 222/2010 Sb., kterým se stanoví katalog prací, v platném znění.
Písemné přihlášky se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami zasílejte v uzavřené obálce s nadpisem ,,Strážník MP - výběrové řízení" na personální oddělení MěÚ Zábřeh, Masarykovo nám. 510/6, 789 01 Zábřeh, nejpozději do 30.9.2016. Bližší informace k pracovnímu místu strážníka podá Bc. Václav Doubrava, velitel MP Zábřeh na tel: 583 468 157, nebo personalistka Bc. Ilona Vařeková, DiS., tel.: 583 468 241, email: ilona.varekova@muzabreh.cz. Zaměstnavatel si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit či místo neobsadit.
- Důležité informace na www.zabreh.cz

Místo výkonu práce: Zábřeh a obce ve spádové oblasti - Postřelmov, Lupěné, Václavov, Bušínov.
Zaměstnanecké výhody: Kolektivní smlouva, 25 dnů dovolené, příspěvek na stravné, příspěvek na regeneraci, příspěvek na penzijní připojištění, zavedený systém hodnocení a vzdělávání zaměstnanců, územně samosprávný celek, příplatky za směnnost a přesčasovou práci v souladu se zákoníkem práce, výzbroj a výstroj strážníka, k dispozici služební vozidlo a kolo, služební mobilní telefon, moderně vybavená služebna s kamerovým systémem, zázemí pro zaměstnance ve zrekonstruované služebně MP v centru Zábřehu.
Kontakt: telefonicky v době od 8.00 do 14.00, e-mailem nebo osobně nám. Osvobození 15, Zábřeh, služebna MP po dohodě.
Kontaktní osoba: Bc. Ilona Vařeková, DiS., personalistka města Zábřeh 730 101 424, Bc. Václav Doubrava - velitel MP Zábřeh: 731 501 328.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 300 - 21 870 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail