Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Asistent/KA vedení společnosti s AJ

referenční číslo: 11091 | aktuálnost: 7. 7. 2016

Jste administrativně i organizačně zdatní? Uvítáte komunikaci v angličtině na denní bázi? Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí?

Pak je tato pozice určena právě Vám

Celosvětově uznávaná výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

ASISTENT/KA VEDENÍ SPOLEČNOSTI s AJ (30-40.000,- Kč)

Náplň práce

  • podpora viceprezidenta a nejvyššího vedení společnosti
  • plánování zahraničních cest (zajištění letenek, rezervace ubytování)
  • vyúčtování služebních cest
  • zajištění zápisů z meetingů
  • komunikace napříč odděleními společnosti (výroba, nákup, kvality, konstrukce…)
  • příprava prezentací a podkladů
  • pravidelný reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • víceleté zkušenosti na obdobné pozici (z výrobní společnosti výhodou)
  • angličtinu – pokročilou znalost (slovem i písmem), denní využití
  • MS Office – uživatelskou znalost
  • komunikativnost, samostatnost, organizační schopnosti

Nabízíme:

  • pružnou pracovní dobu
  • 5 dnů dovolené navíc
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky
  • firemní mateřskou školku
  • nástup možný IHNED případně dohodou
  • pracoviště: Praha Východ (cca 15km severně od Prahy)

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha