Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí obchodního oddělení

referenční číslo: 12273 | aktuálnost: 25. 11. 2016

Máte ambice vést tým podřízených? Ovládáte anglický jazyk a máte kontakty ve strojírenství?

Pak nepropásněte šanci a pošlete své CV

VEDOUCÍ OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Náplň práce

  • příprava obchodní a marketingové strategie
  • vedení obchodního oddělení a jeho další rozvoj
  • zodpovědnost za obchodní výsledky a návrhy pro jejich zlepšení
  • jednání s klíčovými zákazníky a podpora manažerů při obchodních jednání
  • tvorba obchodních plánů a analýzy trhu
  • zajištění a zodpovědnost za cenotvorbu a platební podmínky
  • cestování do zahraničí

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • víceleté zkušenosti z obdobné pozice
  • zkušenost s vedením týmu
  • anglický na pokročilé úrovni (B2-C1)
  • velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení odpovídající manažerské pozici
  • dlouhodobé uplatnění v prestižní zavedené společnosti se silným postavením na trhu
  • služební automobil i pro soukromé využití
  • flexibilní pracovní dobu
  • notebook a mobilní telefon
  • místo pracoviště: Brno

Mzda: 40 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha