Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Vývojový konstruktér

referenční číslo: 12690 | aktuálnost: 6. 11. 2016

Vystudovali jste vysokou školu technického zaměření a máte zkušenosti s konstrukcí v oblasti strojírenského vývoje? Jste technicky zdatní, rádi vymýšlíte nová technická řešení a domluvíte se anglicky? Láká Vás práce na pozici VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR v úspěšné mezinárodní společnosti v jižní části Jihomoravského kraje? Pak hledáme právě Vás

Prosperující mezinárodní společnost hledá nového kolegu na pozici:

VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR (40-53.000,- Kč)

Náplň práce

  • Vývoj nových strojů a zařízení
  • Tvorba konstrukční dokumentace
  • Navrhování optimálních řešení
  • Práce na nových projektech
  • Tvůrčí práce v 3D programech
  • Denní komunikace v angličtině

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání strojního zaměření
  • Víceletá praxe na pozici konstruktéra (min. 2 roky)
  • Zkušenosti v oblasti vývoje ve strojírenství
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • Kreativita, technická zdatnost, týmový duch

Nabízíme:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Odborné vzdělávání, jazykové kurzy
  • Firemní akce, závodní stravování
  • Flexibilní pracovní doba
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce: jižní část Jihomoravského kraje

Mzda: 40 000 - 53 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství, Věda a výzkum

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha