Typ nabídky

Minimální mzda

Recepční - Praha - poloviční úvazek

referenční číslo: A4BE447A | aktuálnost: 30.10.2016

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Profil firmy:
Centrum pro regionální rozvoj České republiky (CRR ČR), státní příspěvková organizace se sídlem v Praze, zprostředkující subjekt pro programy spolufinancované Evropskou unií, nositel certifikátu ISO 9001:2009 (http:www.crr.cz) hledá pracovníka na DPČ pro hlavní kancelář v Praze na pozici recepční.

Požadujeme:
- min. středoškolské vzdělání, vhodné však také jako brigáda při studiu VŠ
- pečlivost, samostatnost
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- reprezentativní vystupování
- trestní bezúhonnost

Výhodou (ne podmínkou) je:
- zkušenost s prací sekretářky, asistentky či recepční
- vhodné i pro osoby se ZPS

Nabízíme:
- možnost nástupu ihned
- pracovní poměr na dobu určitou do 31. 12. 2016 na dohodu o pracovní činnosti (1/2 úvazek - práce především ve čtvrtek a v pátek) s možností prodloužení na další období
- odpovídající platové ohodnocení
- práci v prestižní státní agentuře pro programy EU

Zasláním životopisu (přihlášky) do výběrového řízení udělujete souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte do 30. 10. 2016 kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Administrativa, Státní, veřejná správa, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: OZP - jiné postižení, Rodiče s dětmi, Absolventy