Typ nabídky

Minimální mzda

IT a aplikační administrátor – vhodné pro absolventy

referenční číslo: A4A31547 | aktuálnost: 02.05.2017

OMNI POINT s.r.o.

Náplň práce

Rychle se rozvíjející společnost působící v oblasti ecommerce, hledá nového kolegu na pozici IT a aplikační administrátor. Pracovní náplň: • Uživatelská podpora HW a SW • Podpora informačního systému • Správa firemní infrastruktury • Řízení vlastních projektů Požadavky: • Základní zkušenosti se správou HW a SW • Znalost administrace OS Windows • Proaktivita • Samostatnost • Ochota učit se nové věci Nabízíme: • Smlouvu na dobu neurčitou • Práci na plný úvazek • 4 týdny dovolené • Odpovídající platové ohodnocení • Pracoviště v centru města • Pracovní Notebook • Možnost karierního růstu Tato pozice je vhodná pro absolventy. Nástup ihned. Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu Miroslav.smesny@omnipoint.cz do 26.10.2016. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Vámi zaslané materiály považujeme za důvěrné a při práci s nimi budeme postupovat v souladu se zněním zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: administrátor OS, správce aplikací, support IS, technik HW

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy, Studenty