Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Z-STYLE CZ, a. s.

Řídící pracovníci v oblasti skladování

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10640080739 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Jste přesvědčen/a, že tabulky, čísla a hledání vzájemných souvislostí zvládáte s přehledem?
Pečlivost, systematičnost, chuť do práce k Vám neodmyslitelně patří?
Máte dlouhodobější úhel pohledu a jste "dotahovač"?
Dokážete převzít odpovědnost za výsledek své práce?
Odpověděli jste si ANO na výše uvedené otázky?
Pak tedy jste to možná právě Vy, koho hledáme na pozici specialisty nákupu do našeho týmu!
Nabízíme: fajn lidi, kterým jde o společnou věc, stabilitu - každým rokem úspěšně navyšujeme počet prodaných párů bot, energii, nápady, otevřenost - to je to co nás posouvá dál, dynamičnost - neumíme přešlapovat na místě, spoustu odpovědné a zajímavé práce, pro osvěžení Vaší mysli v průběhu pracovního dne dobrou kávu a čaj zdarma, stravenky, sick days a spoustu dalších zajímavých benefitů.
Požadujeme: schopnost analyzovat větší množství dat, chuť převzít odpovědnost za výsledek své práce, smysl pro detail - někdy i maličkosti rozhodují o velkých věcech, trpělivost - poběžíte dlouhou trať, než uvidíte finální výsledek své práce, AJ na úrovni B2 (komunikativně slovem i písmem), zkušenost s ERP systémem - systém "Ekonom" (výhodou), znalost práce na PC - vyšší uživatelskou znalost MS Office (především MS Excel).
Náplň práce: řízení skladových zásob (analýzy obchodních plánů, průběžné sledování a vyhodnocování prodejních statistik), plánování objednávek, vč. přípravy podkladů pro referenty nákupu, objednávky vybraných položek, komunikace s dodavateli, velmi úzká spolupráce s ekonomickým a obchodním oddělením
Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 19 000 - 24 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha