Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421

Učitelé praktického vyučování (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9885060772 | aktuálnost: 6. 1. 2017

"Požadujeme manuální zručnost při práci s kovem, dobrou znalost třískového obrábění frézováním a soustružením na konvenčních strojích a měření strojních součástí běžnými strojírenskými měřidly. Dále je požadována znalost broušení (nakulato, naplocho) a ostření nástrojů pro soustružení a frézování. Požadujeme také znalost obsluhy, seřizování a programování CNC strojů (MASTURN50CNC, FNG40CNC a MCV1000) s řídícími systémy Sinumerik 840D, FANUC 21i, Heidenhain TNC407 a ManualPlus 4110. Požadujeme splnění odborné kvalifikace podle zákona o pedagogických pracovnících č. 563/2004 Sb. v platném znění."
příspěvek na stravování, penzijní připojištění, možnost ubytování, kontakt e-mailem

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 14 000 - 17 500 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421, Ing. Tomáš Vančura, vancura@copsu.cz

Odpovědět na inzerát