Typ nabídky

Minimální mzda

Realitní poradce - residenční nemovitosti, Praha

referenční číslo: N-201701.2-RES | aktuálnost: 03.12.2017

COMMERCIAL GROUP s.r.o.

Mezinárodní značka RE/MAX Commercial poskytuje komplexní poradenské a relokační služby v oblasti komerčních a výnosových nemovitostí.
Zastoupení značky v České republice, společnost Commercial Group s.r.o., hledá do svého týmu vhodného kandidáta/tku na pozici "Realitní poradce - residenční nemovitosti", pro lokalitu Praha.

Požadavky na kandidáta | Popis pozice | Nabídka

Požadavky na kandidáta/tku, popis pracovní pozice a základní parametry nabídky naleznete na našich kariérních stránkách www.kariera-commercialgroup.cz, nebo kliknutím zde na nabídka pozice.

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Sokolovská 270/201, Praha 9, 19000

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Reality

Profese: realitní makléř

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Absolventy, Seniory