Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodník v zemědělství

referenční číslo: 11010 | aktuálnost: 1. 12. 2016

Máte zkušenosti s prodejem v zemědělství? Preferujete samostatnou práci, kde si sami můžete ovlivnit výši výdělku? Chcete se podílet na úspěchu velké mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Vás

Nadnárodní společnost působící v oblasti výroby krmiv rozšiřuje svůj prodejní tým o zkušené OBCHODNÍKY v ZEMĚDĚLSTVÍ (až 50.000,-Kč) se specializací na skot, drůbež nebo prasata.

Náplň práce

  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Budování stávajících obchodních vztahů
  • Vedení obchodních jednání
  • Poskytování odborného poradenství v oblasti chovu a krmiva
  • Sledování vývoje na trhu
  • Pravidelné reportování

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v zemědělském oboru
  • Odborné znalosti v oblasti chovu a krmivářství
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s prodejem
  • Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
  • Ochotu cestovat v rámci svěřeného regionu
  • Samostatnou osobnost s dobrými komunikačními schopnostmi

Nabízíme:

  • Zaměstnání v úspěšné nadnárodní společnosti
  • Možnost profesního růstu
  • Odborná školení
  • Notebook, mobilní telefon
  • Osobní automobil i k soukromému užívání
  • Motivující finanční ohodnocení závislé na Vašich výsledcích
  • Roční prémie z obratu společnosti
  • Výkon práce: různé regiony v rámci ČR a Slovenska

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Zemědělství, lesnictví

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha