Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant MaR a elektro (P3861)

referenční číslo: A441B478 | aktuálnost: 03.01.2019

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Zpracování všech stupňů projektové dokumentace, spolupráce při tvorbě standardů, technická podpora při tvorbě nabídek, účast při technických jednáních se zákazníkem nebo investorem, zajištění technického dozoru investora a projektanta na stavbách v rozsahu své odborné způsobilosti (autorský dozor)

Požadujeme

SŠ/ VŠ elektro zaměření nebo na průmyslovou automatizaci, odborná způsobilost podle vyhl. 50 § 6, 10; praxe v oboru min. 5 let, zodpovědnost, velmi dobrá znalost PC a programů CAD, CAE (ELCAD/AUCOPLAN, EPLAN), znalost jednoho ze světových jazyků výhodou nikoliv podmínkou, ŘP B

Nabízíme

Práce ve velmi přátelském kolektivu, možnost dalšího odborného růstu a seberealizace, příspěvěk na stravování, placené volno ve dnech mezi vánočními svátky, jazykové kurzy

Místo pracoviště: okolí, Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Energetika, Technika, elektrotechnika

Profese: vývojový technolog

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení