Typ nabídky

Minimální mzda

Nenáročná práce - kompletace, kontrola - Kroměříž až 21.000,-

referenční číslo: A42B068B | aktuálnost: 06.01.2019

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- kompletace a montáž plastových komponentů pro automobilový průmysl (panely autorádií s tlačítky)
- vizuální kontrola

Požadujeme

- manuální zručnost
- předchozí praxe s montáží vítána - není ale podmínkou, zaučíme Vás!
- dobrý zrak
- spolehlivost

Nabízíme

Další benefity
- příspěvek na závodní stravování (55 % z ceny oběda)
- možnost výběru směnného provozu: třísměnný provoz (ranní 6-14, odpolední 14-22 a noční 22-6) nebo nepřetržitý provoz (denní 6-18, noční 18-6)

- práce na hlavní pracovní poměr pro stabilní společnost

Vhodné pro absolventy.

Nástup ihned nebo dle dohody.

Naši zaměstnanci neplatí ŽÁDNÉ poplatky za zprostředkování zaměstnání! Vše legální cestou k Vaší spokojenosti.

Mzda: 18 000 - 21 000 Kč

Místo pracoviště: Kroměříž,

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: pomocný dělník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy