Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Manažer provozu vstřikovny

referenční číslo: 9940 | aktuálnost: 8. 11. 2016

Ve vedoucí pozici jste více jak 2 roky, vystudoval/a jste technický obor a bez obtíží komunikujete anglicky, nebo německy?

Reagujte na tuto pracovní nabídku

Mezinárodní výrobce, který má dlouholetou tradici na trhu, hledá do svého týmu posilu na pracovní místo:

MANAŽER PROVOZU VSTŘIKOVNY (45-60.000,- Kč)

Náplň práce

  • Vedení týmu cca 70 pracovníků vstřikovny
  • Výběr pracovníků, organizace práce
  • Zaškolení pracovníků a jejich motivace
  • Plánování výroby, řízení daných projektů
  • Návrhy ke snižování a zefektivnění výroby

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání - technický směr
  • Praxe na vedoucí pozici ve výrobě min. 2 roky
  • Pokročilá komunikativní a písemná znalost AJ/NJ
  • Organizační a vedoucí dovednosti
  • Znalost programu SAP - velkou výhodou

Nabízíme:

  • Stabilitu mezinárodní společnosti
  • Závodní stravování, jazykové vzdělávání
  • Týden dovolené navíc, finanční odměny
  • Zaměstnanecké výhody (divadla, masáže)
  • místo výkonu práce: 35 km východně od Prahy

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha