Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista systému řízení kvality

referenční číslo: 10920 | aktuálnost: 22. 7. 2016

Máte zkušenosti se zaváděním a auditováním systémů kvality a ochrany životního prostředí? Hledáte práci, kde využijete nejen své odborné znalosti, ale také cizí jazyk?

Potom neváhejte a pošlete nám svůj životopis

Zahraniční společnost působící v oblasti automotive hledá nového kolegu na pozici:

SPECIALISTA SYSTÉMU ŘÍZENÍ KVALITY

Náplň práce

  • Kontrola správného fungování systému kvality
  • Spolupráce na tvorbě politiky jakosti
  • Zodpovědnost za proces certifikace dle ISO/TS 16949
  • Zavádění a zlepšování systému řízení jakosti (QMS)
  • Koordinace a plánování interích auditů systému
  • Řízení a koordinace změn v interní dokumentaci QMS a EMS

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenost na podobné pozici min. 2 roky
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Znalost norem ISO TS 16949, ISO 14001, výhodou VDA 6.3
  • Ochota učit se novým věcem, chuť do práce

Nabízíme:

  • Nadprůměrné finanční ohodnocení
  • Bonusová složka mzdy
  • Další fianční benefity (příspěvky na připojištění, na stravu)
  • Využití angličtiny
  • Možnost nástupu ihned
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha