Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista projektového řízení

referenční číslo: 5556 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte zkušenosti s řízením projektů a hledáte nové výzvy? Chcete mít možnost aktivně komunikovat se zákazníky a dodavateli němmecky a mít možnost ukázat co ve Vás je? Už na nic nečekejte, správný čas na změnu nadešel

Mezinárodní výrobní společnost se stabilním postavením na trhu hledá vhodného kandidáta na pozici:

SPECIALISTA PROJEKTOVÉHO ŘÍZENÍ

Náplň práce

  • tvorba plánů projektů v MS Project
  • zodpovědnost za nabídkové řízení včetně cenových kalkulací
  • evidence projektů v ERP systému
  • zajištění výroby komponentů u subdodavatelů a kontrola stavu zakázky ve výrobě
  • pravidelné sledování, hodnocení a kontrola plánu projektu
  • aktivní kontakt se zákazníkem v průběhu zakázky

Požadujeme:

  • vzdělání technického směru
  • praxi s projektovým řízením podmínkou
  • schopnost jendat se zákazníky a subdodavateli německy
  • znalost práce v MS Project výhodou
  • organizační schopnosti a samostatnost
  • ochotu cestovat

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení
  • stabilitu mezinárodní společnosti
  • možnost profesního růstu
  • systém vzdělávání
  • dotované stravování
  • příspěvky na dojíždění
  • místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha