Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Tištěná inzerce (MF DNES)

Metodik / metodička sociálních služeb

Převzato z deníku MF DNES - referenční číslo: A3A69B2E | aktuálnost: 10. 7. 2016

pracovní poměr na dobu určitou -zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou, odbornou způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka ( VŠ humanitního směru výhodou)

Požadujeme:

min. 5 let praxe v sociálních službách, výbornou znalost zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách, podrobnou znalost standardů kvality sociálních služeb a zkušeností s jejich aplikací do praxe, ztotožnění se s hodnotami charity (Kodex Charity ČR a s její činností, komunikační a jiné dovednosti, organizační dovednosti, spolehlivost, systematičnost, uživatelskou znalost práce na PC, bezúhonnost, ŘP, AJ nebo NJ výhodo

Nabízíme:

zázemí stabilní neziskové organizace, podporu přátelského týmu, kreativní a samostatnou práci, příležitost k dalšímu vzdělávání a profesnímu růstu, 1 týden dovolené navíc stravenky

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail