Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

FAB Vehicle Security Solutions s.r.o.

Specialisté analytici rozborů, studií, racionalizace výroby

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11774840768 | aktuálnost: 27. 11. 2016

Kontakt zasláním životopisu na e-mail lenka.kutnarova@kk-alpha.com, telefonicky nebo osobně na pracovišti.
Požadavky:
- VŠ vzdělání technického zaměření
- znalost anglického a německého jazyka slovem i písmem
- praxe v automobilovém průmyslu
- znalosti v oboru technického zajištění bezpečnosti výhodou (včetně bezpečnosti IT, platebních transakcí, budov...)
Náplň práce:
- provádí analýzu konkurenčních výrobků
- doporučuje úpravu výrobkového portfolia
- připravuje GW 0 a podpora při GW 1 a GW 2
- analyzuje konkurenční výhody a spolupracuje při sestavení výkazů COMSTRAT, DEALSTRAT a PROBSTRAT
- připravuje prezentace pro zákazníky
Nabízíme:
- zázemí mezinárodní společnosti, dotované závodní stravování (jídelna v areálu firmy)
- pružná pracovní doba, benefity v rámci programu Cafeterie, firemní vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, 13. mzda (dle kolektivní smlouvy), možnost příspěvku na penzijní připojištění.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

FAB Vehicle Security Solutions s.r.o., Lenka Kutnarová, lenka.kutnarova@kk-alpha.com, +420 702 169 511