Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Lipno Lake s.r.o.

Provozní zámečníci, údržbáři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11308300741 | aktuálnost: 24. 8. 2016

Údržbář - vzdělání nižší střední odborné. Pracoviště Lipno nad Vltavou. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná - služby na telefonu. Mzda 15.000,-- - 22.000,-- Kč hrubého. Nástup 1.9.2016. Požadujeme: manuální zručnost, fyzickou zdatnost, flexibilitu, samostatnost, odpovědnost, hmotnou zodpovědnost za svěřený majetek (traktor, auto, nářadí), částečnou znalost německého nebo anglického jazyka výhodou, zkušenosti v oblasti elektro jsou vítány. Popis činnosti: údržba a opravy apartmánů, údržba zeleně, venkovního bazénu, venkovního kurtu a dalších přilehlých prostranství, pravidelné roznášení a sbírání prádla z apartmánů, údržba svěřeného majetku. Více informací a pohovory na adrese Lipno Lake Resort, Lipno nad Vltavou č.p.302, PSČ 382 78 nebo emailu: milena@lipnolakeresort.cz, na mob.: 725 339 343.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Mzda: 15 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail