Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

JHP Bohemia s.r.o.

Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10944130731 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Vhodné i pro absolventy

Náplň práce:
- rozkreslování konstrukčních výkresů ventilátorů
- spolupráce na nových i stávajících projektech
- technický dozor ve výrobě
- provádění změn a aktualizací v technické dokumentaci
- zavádění změn do výroby
- řešení problémů, komunikace se zákazníky a výrobou

Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ vzdělání strojírenského zaměření
- praxe vítána, ale není podmínkou
- dobrá znalost AutoCAD 2
- znalost a zkušenosti s 3D kreslením
- aktivní znalost NJ nebo AJ výhodou
- dobrá znalost práce s PC
- pečlivost, spolehlivost, flexibilita
- analyticko-technické myšlení, samostatnost a schopnost rychle se učit novým věcem

Nabízíme:
- zázemí trvale se rozvíjející společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení, dotované stravování a další bonusy
- příjemný kolektiv a přátelskou atmosféru ve firmě s mladým kolektivem
- po zapracování možnost profesního růstu
- po zapracování možnost pracovat v pobočce v Českých Budějovicích
- možnost dalšího vzdělávání a stáže v Německu
- služební auto k dispozici pro dojíždění

Místo výkonu práce:
- Prachatice
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s uvedením Vašeho vzdělaní, zkušeností a případné praxe. Další informace na tel. čísle 606 634 112. Těšíme se na Vaši odpověď.
e-mail: info@jhpboh.eu

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Přeposlat inzerát na e-mail

JHP Bohemia s.r.o., Jan Hrubec, jednatel, +420 606 634 112