Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Schwan Cosmetics CR, s.r.o.

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11390530745 | aktuálnost: 20. 10. 2016

Výstupní kontrolor/ka - vzdělání středoškolské technického nebo ekonomického směru, možno i absolvent. Pracoviště Č. Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba dvousměnná. Komunikativní znalost NJ nebo AJ, uživatelská znalost práce s PC (MS-Office), schopnost komunikace a práce v týmu, znalost projektové práce, odolnost vůči stresu, řidičský průkaz skupiny B výhodou. Pracovní náplň: vyřizování interních reklamací, sledování a řízení úrovně neshod, nastavení opatření k neshodám, kontrola kvality finálních výrobků, týmová práce na projektech. Nástup ihned. Mzda 16.000,-- Kč hrubého, 13. a 14. plat, možnost ubytování ve firemním ubytovacím zařízení, závodní restaurace s dotovaným stravováním, bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce. Kontakt: Lucie Radová 800 050 220, lucie.radova@schwancosmetics.cz. Ověřeno 18.10.2016.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 16 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail