Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Quality engineer

referenční číslo: 11832 | aktuálnost: 12. 7. 2016

Hledáte práci v Brně na pozici QUALITY ENGINEER? Hovoříte anglickým jazykem a máte víceleté zkušenosti v oblasti kvality? Jste technicky založený člověk a chcete pracovat pro mezinárodní společnost? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis

Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu kandidáta/ku na pozici

QUALITY ENGINEER (32-42.000,- Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za zajištění kvality
  • práce na zavádění nových produktů
  • spolupráce s výrobou, provádění auditů
  • komunikace se zákazníkem, řešení reklamací
  • podílení se na měření a optimalizaci výroby

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (technický směr výhodou)
  • praxi na obdobné pozici (podmínkou)
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost nástrojů kvality
  • technické myšlení, analytické schopnosti

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • moderní pracovní prostředí
  • úvodní zaškolení
  • závodní stravování
  • jazykové kurzy
  • místo výkonu práce: Brno

Mzda: 32 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha