Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Pracovník/ice ve výrobě - až 18.000 Kč, svoz zdarma

referenční číslo: 7021 | aktuálnost: 22. 1. 2017

Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivé pracovníky na pozici Operátor/ka ve výrobě elektrických kabelů. Značnou výhodou je možnost montáže kabelových svazků vsedě s tím, že k tomu nepotřebujete žádné zvláštní vzdělání. Práce je díky své povaze vhodná především pro ženy. Nabízíme zajímavou mzdu s výkonnostními bonusy, příspěvek na stravování, svozovou dopravu. Nástup je možný od ledna.

Místo výkonu: Horní Podluží (okres Děčín).

Požadujeme:

- dobrý zrak, barvocit
- základní manuální zručnost
- pečlivost, spolehlivost, pracovitost
- ochotu pracovat v třísměnném provozu - ranní, odpolední a noční směny

Nabízíme:

- dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
- mzdu až 18.000 Kč/měsíc
- výkonnostní bonusy
- bonus za pravidelnou docházku
- příspěvek na stravování
- příplatky dle zákoníku práce
- práci vhodnou i pro kandidáty bez vzdělání a praxe
- svozovou doprava ZDARMA ze směru: Česká Lípa - Nový Bor - Cvikov - Svor - Jiřetín p. Jedlovou a Dolní Poustevna - Mikulášovice - Velký Šenov - Šluknov - Staré Křečany - Krásná Lípa

Místo pracoviště: Horní Podluží

Region: Ústecký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Ostatní, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail