Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.)

Zámečníci strojů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10713020762 | aktuálnost: 1. 12. 2016

Místo výkonu práce: oužimská č.p. 771, Letňany, 199 00 Praha 9

Advanced Technology Group (ATG s.r.o.) je technologicky vyspělá, česká firma působící více než 20 let v oboru NDT. Jedním z produktů společnosti je vývoj a zakázková výroba zařízení pro defektoskopické zkoušení. Dále poskytujeme školení odborného personálu, NDT služby a průmyslové inspekce.
Díky komplexnosti portfolia nabízíme kompletní řešení v daném oboru a řadíme se tak mezi mezinárodně uznávané společnosti.
Více informací o společnosti naleznete na www.atg.cz

PRACOVNÍ NÁPLŇ
-Zámečnické+montážní práce při výrobě strojů s charakterem zákaznického řešení (zejm. práce s nerezí/černým materiálem)
-Instalace zařízení u zákazníků (dle dohody)
-Případně také svářečské práce (MIG, MMA)

PŘEDPOKLADY PRO VÝKON PRÁCE
-Min SOU technického zaměření (strojírenství, elektro)
-Pokročilá orientace ve výkresové dokumentaci
-Manuální zručnost, samostatnost, výborný zdravotní stav
-VZV výhodou

NABÍZÍME
-Zaměstnání u stabilní české společnosti, uznávané v ČR i zahraničí
-Práce na plný úvazek (případně i na částečný úvazek/IČO-dle dohody), dlouhodobá perspektiva zaměstnání
- Mzdové ohodnocení odpovídající praxi
- Možnost služebních cest
- Příspěvek na důchodové připojištění
- Jazykové kurzy, pravidelné sportovně-společenské akce
- Atraktivní a pestrá práce

NÁSTUP hned/dle dohody

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 19 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.), Ing. Marie Netušilová, atg@atg.cz,, +420 273 037 611