Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

INF, s.r.o.

Operátoři počítačů pro kontrolu dat

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10562360750 | aktuálnost: 13. 1. 2017

Podpora uživatelů se zaměřením na vnitropodnikové aplikace. Testování aplikací a HW řešení. Analýzy a změny dat v MS SQL databázích. Dokumentace IT infrastruktury, řešení, návodů, manuálů, školení apod. Komunikativní vystupování, ochota učit se novým věcem, spolupracovat, odolnost vůči stresu, organizační schopnosti, proaktivní přístup, samostatnost, pečlivost, důslednost. Ochota práce přesčas, víkendy a svátky. Pokročilé zkušenosti práce na PC, přehled v oblasti softwaru (windows, windows server, MS Office, SQL server, VMware) , zkušenosti se správou stanic s Windows 7,8,10 a windows server 2008, 2012 min. 3 roky, znalost Linuxu výhodou. Nabízíme: vzdělávání zaměstnanců(AJ, odborné znalosti, soft-skills, konference), firemní notebook a telefon, stravenky, 5 týdnů dovolené. Kontakt telefonicky/e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

INF, s.r.o., Bc. Zuzana Štulírová, jobs@infnet.net, +420 572 551 020,775 567 521

Odpovědět na inzerát