Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodní zástupce s AJ - zemědělství

referenční číslo: 10713 | aktuálnost: 8. 7. 2016

Jste komunikativní, máte tah na branku a baví Vás zemědělství?
Chcete se stát součástí stabilního kolektivu ve firmě, která v ČR nemá přímou konkurenci?
Máte technické vzdělání, rozumíte hydraulice a problematice dopravy vody?

ODPOVĚZTE a zkuste svoje štěstí

Mezinárodní výrobní společnost hledá posilu pro Severozápadní Čechy na pozici:
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE s AJ - ZEMĚDĚLSTVÍ

Náplň práce

  • Akvizice nových zákazníků
  • Péče o stávající klientelu
  • Vypracování obchodní nabídky a zpracování projektu
  • Řešení reklamací
  • Jednání s dodavateli

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání – zemědělství/technické obory
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Komunikativnost, samostatnost, TAH NA BRANKU
  • Ochotu cestovat

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení – procenta ze zakázek
  • Home office
  • Služební automobil
  • PC a telefon – i k soukromým účelům
  • místo výkonu práce: region severozápadní Čechy

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha