Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí vstupní kontroly (Uničov)

referenční číslo: A2C80106 | aktuálnost: 20.02.2017

UNEX a.s.

Náplň práce

  • management vstupní kontroly
  • řízení a motivace kolektivu zaměstnanců QI
  • průběžné jednání s dodavateli ve věcech zkvalitnění vzájemné spolupráce a dodávaného zboží
  • průběžné jednání ve věcech kvality s jednotlivými odděleními uvnitř společnosti
  • zpětné hodnocení dodavatelů
  • tvorba návrhů na zlepšení dílčích procesů a jejich implementace
  • vedení reklamačních řízení

Požadujeme

  • min. SŠ s maturitou, strojírenské zaměření
  • znalost práce na PC (MS Excel, MS Word, PowerPoint, …)
  • znalost norem ISO 9001 a ISO/TS 16949
  • dobrou znalost zákona 22/97 Sb., o technických požadavcích výroby
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • znalost čtení výkresové dokumentace, měřidel
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • kariérní růst
  • dotované stravování v areálu společnosti
  • výkonové bonusy
  • další benefity
  • příspěvek na životní pojištění/penzijní připojištění

Mzda: 25 000 Kč

Místo pracoviště: 78391 Uničov - Brníčko 1032

Region: Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Ostatní, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní