Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Domov Bílá Opava, příspěvková organizace

Pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10027930714 | aktuálnost: 17. 12. 2016

SOU + akreditovaný kurz pro pracovníka v sociálních službách nebo výuční obor ošetřovatel, příp. zdrav. asistent s maturitní zkouškou, čistý výpis z Rejstříku trestů, pozitivní vztah k problematice poskytovaných služeb, komunikativnost, profesionální vystupování, trpělivost, vstřícnost, úcta a laskavost ke klientům, schopnost pozitivního myšlení a kontroly nad projevy vlastních emocí, schopnost práce v týmu, schopnost podporovat integraci klientů, schopnost aplikovat moderní trendy do své práce, zodpovědnost, spolehlivost, poctivost, loajalita k zaměstnavateli.
Mzda: 14 000 Kč, prac. doba 37,5 hod./týden včetně sobot a nedělí, nepřetržitý režim s nerovnoměrně rozvrženou prac. dobou, pracoviště Opava, nástup dle dohody.
KO: Paverová Renáta, tel.: 553 712 183, e-mail: mzdova@ddopava.cz. Písemně nebo osobně doručte: strukturovaný životopis, motivační dopis (včetně kontaktní adresy a telefonního kontaktu), kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, výpis z Rejstříku trestu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 14 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail