Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Plant manager, Slovensko, až 200 000 Kč

(referenční číslo: 7-30-203003/JD)

Hledáme zkušeného Plant managera pro našeho klienta, významnou zahraniční automotive společnost se sídlem na Slovensku. Nabízíme možnost práce pro renomovanou společnost s nejmodernějšími technologiemi.

Místo práce: Košický kraj

Vaším úkolem bude:

  • komplexní dohled a zodpovědnost za výrobní závod po stránce organizační, technické a ekonomické
  • přímé vedení výrobních manažerů, manažerů kvality, nákupu, logistiky, technologie, HR, IT a financí
  • strategická rozhodnutí v oblasti investic
  • spolupráce s kolegy ze zahraničí

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti s vedením výroby v oblasti automotive nutnou podmínkou, ideálně na pozici Plant Manager
  • AJ pokročilá znalost (přímý nadřízený je cizinec, každodenní používání), slovenština - rodilý mluvčí
  • silná osobnost, manažerské zkušenosti

Nabízíme:

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 150 000 - 200 000 Kč / měsíc
Region: Česká republika
Obor: Strojírenství
Typ nabídky: Zaměstnání