Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Hledáme šikovné a spolehlivé brigádnice/ky na různé pozice do obchodů známého řetězce. Výhodou brigády je volba místa výkonu a směn dle Vašich možností. Brigáda je vhodná pro ženy i muže, díky flexibilní volbě směn se hodí jak pro studenty, tak i pro ostatní osoby hledající přivýdělek. Preferujeme dlouhodobou spolupráci, ale i ti, kteří hledají brigádu na léto mají šanci! Nástup je možný ihned. Pracovní náplň: - vybalování a doplňování zboží - práce na pokladně - doplňování textilu - úklid prod

Různé brigádní pozice v obchodním řetězci - 109 Kč/hod.

referenční číslo: 5453 | aktuálnost: 19. 7. 2016

Hledáme šikovné a spolehlivé brigádnice/ky na různé pozice do obchodů známého řetězce. Výhodou brigády je volba místa výkonu a směn dle Vašich možností. Brigáda je vhodná pro ženy i muže, díky flexibilní volbě směn se hodí jak pro studenty, tak i pro ostatní osoby hledající přivýdělek. Preferujeme dlouhodobou spolupráci, ale i ti, kteří hledají brigádu na léto mají šanci Nástup je možný ihned.

Pracovní náplň:
- vybalování a doplňování zboží
- práce na pokladně
- doplňování textilu
- úklid prodejny
- obsluha lahůdek
- doplňování ovoce a zeleniny

Požadujeme:

- potravinářský průkaz
- zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

- mzdu 109 Kč/hod.
- možnost výběru směn
- možnost výběru místa výkonu brigády
- dlouhodobou spolupráci
- dohodu o pracovní činnosti

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha