Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Noční výpomoc na prodejně s oděvy, Karlovy Vary, 80 Kč/hod

(referenční číslo: 13-19-216304/JD)

Nabídka jednorázové brigády - noční výpomoc na prodejně s oblečením v OC Varyáda.

Termín brigády:
Ze 4.10.2016 na 5.10.2016
(20:30-02:00)

Plat: 80 Kč/hod

Lokalita: Karlovy Vary, OC Varyáda

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • čistý trestní rejstřík
  • časová flexibilita

Nabízíme:

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem).Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 80 Kč / měsíc
Region: Karlovarský kraj
Obor: Obchod, prodej, nákup
Typ nabídky: Částečný úvazek