Typ nabídky

Minimální mzda

Controller

referenční číslo: A28A8ECC | aktuálnost: 06.02.2017

BILLA, spol. s r. o.

Čerstvost, stabilita, jistota, příjemné prostředí a férový přístup k zaměstnancům – to je BILLA, člen nadnárodní skupiny REWE International AG. Chceme být pro vás tím nejlepším zaměstnavatelem. Přidejte se k nám

Controller

Náplň práce

• Povedete svěřené projekty
• Budete sestavovat business plány
• Zpracovávat firemní statistiky
• Sestavovat rozpočty a vypočítávat návratnost investic
• Zajišťovat optimální spolupráci s auditory, FÚ, a dalšími kontrolními orgány
• Připravovat analýzy a reporty pro vedení společnosti v ČR a do zahraničí
• Zajišťovat efektivní plánování, řízení a sledování využití finančních zdrojů

Požadujeme

• Ukončené VŠ vzdělání ekonomického směru
• Aktivní znalost německého jazyka na pokročilé úrovni (každodenní písemné využití), případně anglického jazyka
• Praxe v controllingu na podobné pozici min. 2 roky
• Velmi dobrou znalost Microsoft Office, především Excel, znalost SAP, SAP BW výhodou
• Analytické schopnosti a myšlení

Nabízíme

• Služební notebook a telefon
• Možnost využívat flexibilní pracovní dobu
• Pravidelné školení v Controller institutu
• Dotované stravování ve výborné firemní kantýně (polévka a hlavní chod 40,- Kč)
• 10 % slevu u vybraných cestovních kanceláří
• Výhodné zaměstnanecké tarify O2
• Moderní pracovní prostředí v kancelářích typu open space
• Firemní dopravu z metra C – Opatov – 10 min do práce
• Místo výkonu práce: Modletice u Prahy, Praha – východ, exit 10, dálnice D1

Místo pracoviště: Modletice u Prahy

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup

Profese: finanční controller

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské