Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Programátor Visual FoxPro

referenční číslo: A27EEF85 | aktuálnost: 6. 9. 2016

Pro našeho klienta, společnost s 20ti letou působností na trhu poskytuje komplexní služby především v oblasti zpracování účetnictví a účetního výkaznictví organizačních složek státu, příspěvkových organizací i veřejných vysokých škol, politických stran, občanských sdružení i jiných nevýdělečných organizací, hledáme hodného kandidáta na pozici: Programátor Visual FoxPro

Co vás čeká:

• Samostatná i týmová práce na jednorázových, krátkodobých i dlouhodobých projektech ekonomického charakteru, analýza i programování

Co budete potřebovat?

• znalost Microsoft Visual FoxPro
• zkušenosti s řešením klient/server a MS SQL, znalost Oracle výhodou
• zájem o nové trendy v oblasti vývoje SW a IT obecně
• jazykové znalosti na úrovni čtení a samostudia dokumentace
• samostatnost, analytické schopnosti
• znalosti v oblasti účetnictví a ekonomických agend výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

• Zázemí společnosti s více než 20ti letou působností na trhu,
• Práci na projektech s využitím moderních technologií, podíl na návrhu moderní aplikace
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Možnost aktivně se podílet na vylepšování projektů
• Zaměstnanecké výhody (stravenky, pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené atd.)
• Příjemné pracovní prostředí na Praze 1
• Přátelský kolektiv a neformální firemní kulturu
• Možnost dalšího vzdělávání
• Firemní akce
• Penzijní/životní připojištění

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha