Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

BILLcom, spol. s r.o.

Technici počítačových sítí a systémů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11424000789 | aktuálnost: 15. 9. 2016

POŽADAVKY: min. SŠ vzdělání technického (IT) směru; znalost LAN, WAN sítí a jejich komponentů; znalost Mikrotik; znalost MS WIN XP/W7/W10 na úrovni administrátora, dobrá znalost HW; min. základní znalost OS Linux jako serveru malé sítě; profesní praxe v oboru; znalost AJ na úrovni čtení dokumentace (vyšší výhodou); řidičský průkaz sk. B.
PRACOVNÍ NÁPLŇ: kompletní správa LAN, WAN sítí zákazníků; instalace a servis PC a periferií; instalace a správa WIN (příp. Linux) serveru; servisní zásahy u zákazníků (vzdáleně i v lokalitě); technická podpora; spoluúčast na rozvojových projektech společnosti.
DALŠÍ PŘEDPOKLADY: samostatnost a spolehlivost; schopnost pracovat v týmu; pečlivost a zodpovědnost; komunikativní schopnosti; reprezentativní vystupování).
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: různorodou práci v oboru IT, možnost odborného růstu, přátelské pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení, firemní benefity, možnost práce z domu, příspěvek na stravování.
Přihlášky a strukturovaný životopis zaslat na e-mail vedeni@billcom.cz. Více informací na www.billcom.cz
NEKONTAKTOVAT TELEFONEM.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail