Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

CAD/CAM konstruktér

referenční číslo: A27155F0 | aktuálnost: 21. 10. 2016

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá vakuovým tvarováním plastů, sériovou výrobou, protypováním a poradenstvím, hledáme vhodné kandidáty na pozici CAD/CAM Konstruktér.

Náplň práce:
• konstrukce a výroba prototypů
• tvorba výkresové dokumentace a 3D modelů (AutoCAD, Inventor)
• spolupráce při tvorbě designu výrobku
• posouzení výrobku z hlediska požadavků zákazníka a norem kvality
• provádění analýz vyrobitelnosti nových výrobků
• spolupráce s vedoucím projektu, komunikace se zákazníky a subdodavateli
• poskytování technické podpory ostatním oddělením
• příprava a správa projektové dokumentace

Požadujeme:
• SOU, SŠ/VŠ technického zaměření
• zkušenost s 3D modelováním (AutoCAD, Inventor)
• znalost výkresové dokumentace
• znalost německého jazyka podmínkou
• znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme:
• zázemí silné a expandující společnosti se 45 lety zkušeností a mezinárodním působením na trhu
• filosofii firmy zaměřenou na spokojenost zákazníka a kvalitu odvedené práce
• možnost profesního i osobního rozvoje
• možnost realizovat nápady
• perspektivní práci
• příjemné rodinné prostředí
• pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• možný nástup: ihned
• místo výkonu práce: Krupka

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na email predvyber@predvyber.cz . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Místo pracoviště: Krupka

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha