Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

TATRA METALURGIE a.s.

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11488130787 | aktuálnost: 11. 11. 2016

z:19.2.2016, zn.vl.:26.9.2016, a.: 12.10.2016.
volné pracovní místo i pro zaměstnaneckou kartu.

Pracovní náplň:
- opracování tvarově nejnáročnějších částí kovacího nářadí,
- příprava, seřízení funkcí stroje, upnutí obrobků a nástrojů,
- evidence technických dat o průběhu a výsledku práce,
- evidence a příprava obráběcích programů pro konkrétní díly,
- zpracování programů, odladění (včetně korekcí),
Požadujeme:
- ÚSO - mechanik seřizovač nebo vyučení v oboru obráběč, nástrojář s praxí,
- zkušenosti z obdobné pozice, nejlépe ze zakázkové výroby, jsou výhodou,
- zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, kreativita a chuť pracovat,
Nabízíme:
- stabilní společnost,
- firemní benefity - závodní stravování, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené atd.
Kontakt: tel.: 556492018, e-mail: ladislav.drozd@tatra.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

TATRA METALURGIE a.s., Mgr. Ladislav Drozd, manažer personalistiky, ladislav.drozd@tatra.cz, +420 556 492 018