Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Výrobní inženýr brno

referenční číslo: 11987 | aktuálnost: 29. 9. 2016

Jste strojař, který hovoří anglickým jazykem, alespoň na mírně pokročilé úrovni?
Rozumíte výrobní dokumentaci a máte zkušenosti v konstruování?
Hledáte práci, ve stabilní společnosti v Brně?

Pokud ANO, tak neváhejte a obratem nám zašlete svůj životopis

Úspěšná výrobní společnost přijme do svého týmu kandidáta/ku na pozici VÝROBNÍ INŽENÝR (30 – 35.000,- KČ

Náplň práce

  • vypracování lay-out výrobní linky a jeho optimalizaci
  • vypracování procesu flow-chart jednotlivých výrobních modelů
  • zajišťování výkonu a revize P-FMEA pro jednotlivé výrobní modely
  • zabezpečování realizaci technických změn jednotlivých výrobních modelů
  • stanovuje operační časy
  • vypracování a zavádění technologickcý postupů
  • navrhování nových technologických postupů s cílem zlepšení a zvýšení kvality práce

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání – strojírenské zaměření
  • praxe v oboru v obdobném provozu nebo ve výrobní společnosti
  • znalost AJ na mírně pokročilé úrovni a ochota se v jazyce vzdělávat
  • praktické znalosti nástrojů štíhlé výroby
  • komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost
  • schopnost přizpůsobit se rychlým změnám

Nabízíme:

  • Stabilitu mezinárodní společnosti
  • Velmi zajímavou práci
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Pružnou pracovní dobu
  • Závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Místo pracoviště: Brno

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha