Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Warwick & davis s.r.o.

Účetní všeobecní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11070720775 | aktuálnost: 27. 9. 2016

Místo výkonu práce: Thunovská č.p. 179/12, Malá Strana, 118 00 Praha 011
Kontaktní osoba: Zuzana Saláková, e-mail: prace@jamesgrant.cz

Náplň práce:
- příprava podkladů pro účetnictví
- samostatné účtování běžných účetních operací
- fakturace: faktury přijate a vydané, zadávání do systému
- kontrola plateb
- další administrativní úkoly v rámci finančního oddělení

Požadujeme:
- SS/VŠ vzdělání ekonomického směru nebo praxe na obdobné pozici
- znalost účetního SW Money S4-podmínkou
- pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
- logické myšlení, schopnost pracovat s čísly a daty
- pokročilá znalost MS Office - zejména Excel
V případě, že splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám Váš životopis na e-mail: prace@jamesgrant.cz.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání životopisu, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují požadavkům na zadanou pozici. Velice děkujeme za pochopení.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Warwick & davis s.r.o., Zuzana Saláková, prace@jamesgrant.cz