Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Hledáte práci na stálé ranní směně? Staňte se novou posilou týmu operátorů ve výrobní společnost Electric Powersteering Components Europe s.r.o. ve Slaném. Právě hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici dělník, dělnice na výrobní lince. Jedná se o jednoduchou práci na poloautomatické výrobní lince, proto požadujeme zejména manuální zručnost, pozornost a pečlivost uchazečů. Práce je vhodná i pro absolventy bez praxe, rádi Vás ve všem odborně zaškolíme. Pracuje se zde na stálé ranní směn

Jednoduchá práce ve výrobě pro ženy i muže-pouze ranní směna

referenční číslo: 6471 | aktuálnost: 12. 9. 2016

Hledáte práci na stálé ranní směně? Staňte se novou posilou týmu operátorů ve výrobní společnost Electric Powersteering Components Europe s.r.o. ve Slaném.

Právě hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici dělník, dělnice na výrobní lince. Jedná se o jednoduchou práci na poloautomatické výrobní lince, proto požadujeme zejména manuální zručnost, pozornost a pečlivost uchazečů. Práce je vhodná i pro absolventy bez praxe, rádi Vás ve všem odborně zaškolíme.

Pracuje se zde na stálé ranní směně (6-14 hod).

Nástup možný dle dohody.

Náplň práce:
- montážní práce na výrobní lince (výroba elektronických součástek)
- práce s jednotlivými komponenty
- kontrola kvality výrobků

Požadujeme:

- manuální zručnost, pečlivost
- dobrý zdravotní stav (jedná se o práci ve stoje)

Nabízíme:

- zajímavé mzdové ohodnocení
- prémie dle výkonnosti
- práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
- příplatky nad rámec zákoníku práce
- 13. plat, dotované stravování
- kafetérie
- rozvoz ve Slaném
- příspěvek na dopravu nebo rozvoz do okolních obcí
- kvalitní zaškolení
- příjemné a čisté pracovní prostředí

Místo pracoviště: Slaný

Region: Česká republika

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha